biuro rachunkowe Tarnowo Podgórne

AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska

Rozwijaj swoją firmę w Polsce, nie tylko w miejscowości Tarnowo Podgórne. Biuro Rachunkowe AK-PLUS z przyjemnością Ci w tym może! Mamy ponad 20 lat doświadczenia w kompleksowej obsłudze księgowo-podatkowej firm, także z Tarnowa Podgórnego. Zagwarantujemy Ci spokojną pracę dzięki profesjonalnemu i terminowemu prowadzeniu księgowości oraz spraw kadrowych i płacowych. A zatem, jeżeli interesuje Cię dobre biuro rachunkowe z okolic Tarnowa Podgórnego – postaw na nas!

Tarnowo Podgórne: usługi księgowe dla firm i osób fizycznych

Nasza specjalizacja

Stawiamy na owocną współpracę z podmiotami gospodarczymi poszukującymi firmy świadczącej swoje usługi księgowe przy Tarnowie Podgórnym. Biuro rachunkowe, które prowadzimy, od przeszło 20 lat pomaga przedsiębiorcom w bieżących rozliczeniach ksiąg rachunkowych (pełna księgowość), podatkowej księgi przychodów i rozchodów (kpir), ryczałtu ewidencjonowanego oraz w obsłudze kadrowo-płacowej. Osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej zamieszkałe w miejscowości Tarnowo Podgórne mogą skorzystać z naszych usług w zakresie rozliczania podatku dochodowego wraz z uwzględnieniem wszelkich możliwych ulg.

Pełna księgowość Tarnowo Podgórne

Oferujemy usługę: „pełna księgowość w Tarnowie Podgórnym”. Innymi słowy świadczymy rozliczanie ksiąg rachunkowych sp. z o.o. (spółek z ograniczoną odpowiedzialnością) oraz spółek osób fizycznych: cywilnych, jawnych i partnerskich, a także innych podmiotów gospodarczych, które prowadzą już księgi rachunkowe lub które przekroczyły limity przychodów i zobowiązane są do zmiany formy rozliczania podatku od 1 stycznia aktualnego roku.

Księgi przychodów i rozchodów Tarnowo Podgórne

Rozliczamy KPiR (podatkowe księgi przychodów i rozchodów) firm z miejscowości Tarnowo Podgórne, prowadzonych przez osoby fizyczne osiągające przychód z pozarolniczej działalności gospodarczej, jak również spółek jawnych osób fizycznych, spółek cywilnych osób fizycznych oraz spółek partnerskich.

Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych Tarnowo Podgórne

Obszar naszych usług księgowych obejmuje również usługi świadczone na rzecz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą samodzielnie lub w formie spółki cywilnej, które mogą rozliczać swój przychód w formie ryczałtu ewidencjonowanego.

Obsługa kadrowo-płacowa Tarnowo Podgórne

Jeżeli interesuje Cię obsługa kadrowo-płacowa dla firmy z Tarnowa Podgórnego zgodna z obowiązującym prawem, realizowana na bieżąco i w bezpieczny sposób to trafiłeś doskonale! Świadczymy outsourcing kadrowo płacowy dla firm z miejscowości Tarnowo Podgórne i okolicy – od mikro, przez małe, po średnie podmioty gospodarcze.

Księgowość (usługi księgowe) Tarnowo Podgórne

Rozliczanie PIT Tarnowo Podgórne

Co ma wspólnego biuro rachunkowe, Tarnowo Podgórne i rozliczanie PIT? Bardzo dużo! Pomagamy osobom fizycznym nieprowadzącym działalności gospodarczej rozliczać roczny podatek dochodowy (PIT) zgodnie z obowiązującym prawem. Uwzględniamy wszystkie możliwe ulgi!

Kontakt z biurem rachunkowym z okolic Tarnowa Podgórnego

Zapytaj o zakres i wycenę usług

Zainteresowaliśmy Cię sobą? To dobrze wróży naszej współpracy. Skontaktuj się z nami i daj znać czego potrzebujesz. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania!

Biuro księgowe z okolic miasta Tarnowo Podgórne

Kim jesteśmy?

AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska to biuro rachunkowe ze stolicy Wielkopolski świadczące usługi księgowe dla firm z miasta Tarnowo Podgórne i okolicy. Na rynku usług księgowych istniejemy nieprzerwanie od 2001 roku. Świadczymy najwyższej jakości usługi księgowe, co jest zagwarantowane uzyskaniem świadectwa kwalifikacyjnego nr 25070/01 wydanego przez Ministra Finansów.

biuro rachunkowe Poznań AK-PLUS Anna Klupczyńska logo

Tarnowo Podgórne: księgowość na najwyższym poziomie

Co zyskasz ze współpracy z nami?

Jako jedno z nielicznych biur księgowych w pobliżu Tarnowa Podgórnego możemy poszczycić się rzetelnym i terminowym wywiązywaniem się z powierzonych usług, jak również pakietem dodatkowych korzyści płynących ze współpracy z nami. Zdaniem wielu przedsiębiorców z miasta Tarnowo Podgórne, księgowość świadczymy na najwyższym poziomie. 

Szybka pomoc księgowa

Reagujemy na nagłe okoliczności, zarówno w przypadku kontroli z US, ZUS i PFRON, pism oraz nieoczekiwanych zdarzeń.

Zmniejszenie kosztów

Outsourcing usług księgowych jest znacznie tańszy niż zatrudnienie własnej księgowej i wyposażenie jej stanowiska pracy.

Odpowiedzialność

Bierzemy na siebie odpowiedzialność za poprawne prowadzenie księgowości w firmie każdego z naszych Klientów.

Pilnowanie terminów rozliczeń

Pilnujemy i przypominamy naszym Klientom o konieczności rozliczania zobowiązań z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Gwarancja poufności danych

Zapewniamy pełną dyskrecję i bezpieczeństwo przetwarzania danych. Stosujemy wyłącznie szyfrowane połączenia.

Fachowe doradztwo księgowe

Mamy wiedzę i doświadczenie, którą chętnie dzielimy się z naszymi Klientami. Pomagamy im rozwijać ich biznesy.

Opinie o biurze rachunkowym w pobliżu Tarnowa Podgórnego

Co mówią o nas Klienci?
Usługi rachunkowe oferowane w tym biurze to ekstraklasa w swojej branży! Kompetentne oraz rzetelne osoby, miła atmosfera oraz terminowość! To są największe zalety tego biura!
Jan Nowaczyk
Rzetelne usługi księgowe, które tak na prawdę nigdy nie zawodzą! Miła obsługa, fachowa pomoc oraz szybkie terminy realizacji usług - nic tylko polecać!
Joanna Iwańska
Skorzystałem niedawno z usług księgowych oferowanych przez Panią Annę Klupczyńską i mogę powiedzieć jedno - nie zawiodłem się! Fachowo i rzetelnie czyli tak jak tego oczekiwałem!
Mariusz Błażejewski
księgowa z biura księgowego w mieście Tarnowo Podgórne

Otrzymaj cennik usług księgowych w Tarnowie Podgórnym

Poproś o wycenę
świadectwo kwalifikacyjne biuro rachunkowe Poznań